Potykacz ALU PREMIUM B1

KAT00773

Solidny i stabilny potykacz reklamowy do ekspozycji plakatów w rozmiarze B1. Szeroki profil 32mm, trwałe plecy z blachy ocynkowanej, folia zabezpieczająca w komplecie. Bardzo dokładnie wykonany, prosta wymiana wydruków dzięki systemowi OWZ.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
449,00 zł
(552,27 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Potykacz ALU PREMIUM B1

Potykacz reklamowy w jakości premium. Wykonany bardzo solidnie, przy użyciu najlepszych materiałów. Szeroki profil gwarantuje sztywność, trwałe plecy z ocynkowanej blachy sprawiają, że stojak na plakaty jest stabilny. Dzięki składanej konstrukcji łatwo go transportować, każdy jest dostarczany w osobnym kartonie. Nóżki stojaka są wykończone plastikowymi zaślepkami, dzięki czemu nie rysują powierzchni. Zastosowany system OWZ (otwórz - włóż - zamknij) umożliwia prostą i szybką wymianę plakatu, zabezpieczanego w stojaku poprzez przykrycie specjalną folią pcv, którą dostarczamy wraz z potykaczem. Doskonały dwustronny stojak plakatowy do ekspozycji plakatów w formacie B1 w sklepach, na lotniskach,m w centrach handlowych czy na stacjach benzynowych

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz B1 waży 12,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 potykacz B1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 139x80x9cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.