Potykacz Outdoor WATER B1

KAT00043

Dwustronny potykacz zewnętrzny obciążony zbiornikiem na wodę lub piasek. System ramek OWZ. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
630,00 zł
(774,90 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Potykacz Outdoor WATER B1

Solidnie wykonane ramki i potykacze potrafią naprawdę zdziałać cuda w reklamie. Potykacz outdoor WATER B1 to przykład takiego wysokiej jakości rozwiązania, gdy szuka się czegoś więcej niż przeciętna promocja. Ten projekt wykonany z pieczołowitością w systemie OWZ na pewno odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możliwe obciążenie za pomocą wody bądź piasku sprawi, iż nie trzeba będzie się martwić o jego stabilność nawet po umieszczeniu potykacza na zewnątrz. Wydruk jest zabezpieczony za pomocą grubej folii.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz Outdoor Water B1 waży 17kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Potykacz Water jest pakowany w dwa kartony - w jednym znajduje się tablica, w drugim podstawa.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Kartony mają wymiary: 110x76x4cm waga 10,5kg i 100x64x20cm waga 6,5kg

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.


Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.