Potykacz PCV B2

KAT00041

Niedrogi i lekki stojak reklamowy. Wykonany z PCV.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
135,00 zł
(166,05 zł brutto)

Ilość
Potykacz PCV B2

Można zrobić efektowną reklamę bez rozbijania firmowego budżetu, a nasz potykacz PCV B2 jest tego wzorowym przykładem. Podobnie jak inne dostępne w naszej ofercie ramki i potykacze również i ten produkt zachwyca wysoką jakością wykonania i solidnością. Jest nie tylko niedrogi, ale też bardzo estetyczny i trwały – bo wykonany z PCV wysokiego gatunku. Co więcej, jego dużym atutem jest lekka waga, dzięki czemu nie będzie żadnego problemu, gdy ktoś będzie potrzebował przenieść ten stojak reklamowy w inne miejsce.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz PCV B2 waży 3,4kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 potykacz PCV B2

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 83x53x6cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.