Potykacz ALU B1

Potykacz ALU B1 - Profil 32mm

Solidny potykacz aluminiowy do dwustronnej ekspozycji plakatów. System ramek OWZ. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne

209,00 zł

(257,07 zł brutto )

Produkt chwilowo niedostępny

Potykacz ALU B1 - Profil 32mm

Jeśli ramki i potykacze – to tylko w Adlove! Idealnym przykładem wysokiej jakości, jaką oferujemy jest oferowany tutaj potykacz ALU B1 – profil 32 mm. Dzięki niemu można zrobić naprawdę szykowną reklamę – bez większego wysiłku. Jest solidny, dobrze wykonany, estetyczny. To sprawdzony sposób dla osób zainteresowanych dwustronną ekspozycją plakatów. Warto wspomnieć o systemie ramek OWZ – wielkim udogodnieniu, jeśli chodzi o zmianę wydruku. Co więcej, wydruk ten będzie także we wnętrzu potykacza odpowiednio zabezpieczony za pomocą specjalnej, grubej folii.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Potykacz ALU B1 - Profil 32mm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz B1 waży 8,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 potykacz B1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 139x80x10cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Potykacz ALU B1 - Profil 32mm title=

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top