Potykacz ALU B2

Potykacz ALU B2 - Profil 32mm

Solidny potykacz aluminiowy do dwustronnej ekspozycji plakatów. System ramek OWZ. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne

159,00 zł

(195,57 zł brutto )

Potykacz ALU B2 - Profil 32mm

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów dekoracyjnych, takich jak ramki i potykacze. To dzięki nim nawet surowe wnętrza nabierają charakteru i ocieplają wizerunek marki. Idealnym przykładem takiego zastosowania jest prezentowany tutaj potykacz ALU B2 – profil 32 mm, nadający się do dwustronnej ekspozycji dowolnych plakatów. Dużym ułatwieniem skorzystania z tej konstrukcji jest fakt, iż mamy tutaj do czynienia z ramkami w systemie OWZ. Nie trzeba też martwić się o bezpieczeństwo znajdującego się wewnątrz wydruku, gdyż zabezpiecza go gruba folia.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Potykacz ALU B2 - Profil 32mm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz B2 waży 5,7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 potykacz B2

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 105x59x10cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Potykacz ALU B2 - Profil 32mm title=

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top