Systemy na wymiar - Producent reklam | Adlove

AluProfil i AluTekstil to systemy na bazie profili aluminiowych oraz wydruków na tkaninach, materiałach typu blockout lub panelach PCV. Systemy te wytwarzane są w naszym dziale produkcji w Warszawie. W związku z tym, możemy proponować je Państwu w dowolnych wymiarach i kształtach. Dysponujemy szeroką gamą różnego rodzaju materiałów do konstrukcji oraz odpowiednim parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwości aranżacyjne naszych systemów są niemal nieograniczone.

Nasze systemy doskonale sprawdzają się przy organizacji różnego rodzaju imprez. Świetnie wkomponowują się we wnętrza np. na różnego typu wystawach, wernisażach itp., a także na zewnątrz, gdzie chętnie zamawiane są np. na eventy na polach golfowych. Możliwość zamówienia konstrukcji o dowolnych wymiarach, szybkość montażu bez żadnych specjalistycznych narzędzi oraz bezproblemowy transport (niska waga i składane elementy) czynią z systemów ALU doskonałą propozycję na szybką i łatwą, a zarazem elegancką ekspozycję.

 AluProfil                                                       AluTekstil

Ścianka na wymiar - Stojak wystawowy      Ścianka na wymiar - 3-poziomowa      Ścianka na wymiar - wystawowa      Ścianka na wymiar - Ścianka banerowa      Ścianka na wymiar - Ścianka promocyjna

Po szczegóły zachęcamy do kontaktu z działem handlowym: biuro@adlove.pl

Poniżej krótkie video z pokazu kolekcji Eli Piorun podczas Lifestyle After Hours. Event odbył się 27.09.2017 w Airport Hotel Okęcie. W roli głównej wykonana przez nas ścianka w systemie AluProfil.

back to top
Adlove.pl