Gwarancja 1
Flaga Winder 2,50mb

Flaga Winder 2,50mb

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. 

Opcja bez wydruku dotyczy zakupu samego masztu do flagi.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne

30,44 zł

(37,44 zł brutto )

Flaga Winder 2,50mb

Proponowana Flaga Winder 2,50mb to jedna z najciekawszych form reklamy zewnętrznej. Przy jej pomocy doskonale oznaczymy siedzibę firmy lub wyróżnimy się na terenie imprezy promocyjnej. Flaga ma ciekawy kształt i spoczywa na zbudowanym z włókna szklanego i aluminium solidnym maszcie. Wysokiej jakości materiał umożliwia trwały druk wysokiej jakości i jest doskonale zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jego konserwacja nie stanowi problemu. Maszt można przytwierdzić do podłoża na kilka sposobów. 

Materiał do flagi drukowany jest z jednej strony z przebiciem na drugą stronę. 

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK

POBIERZ SZABLON
Flaga Winder 2,50mb

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna flaga 2,5m waży 0,4kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Flagi pakujemy do wysyłki w zależności od zamówionej ilości.

3. Jakie są wymiary masztu flagowego złożonego do wysyłki kurierem?

Maszt podzielony jest na 3 elementy o długości maksymalnie 96cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy windery na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Maszt flagowy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Maszt flagowy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 3-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając winder w opcji bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając winder w opcji bez wydruku otrzymają Państwo maszt flagowy w lekkim tekstylnym woreczku. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk.

Flaga Winder 2,50mb title=

Zobacz także

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top