Flaga Winder 3,10mb

Flaga Winder 3,10mb

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. 

Opcja "bez wydruku" dotyczy zakupu samego masztu do flagi.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne

31,57 zł

(38,83 zł brutto )

Flaga Winder 3,10mb

Imponujących rozmiarów Flaga Winder 3,10mb stanowi skuteczne narzędzie identyfikacji wizualnej i promocji przedsiębiorstwa lub marki. Flying banner zwraca uwagę ciekawym kształtem. Materiał pozwala na wykonanie wysokiej jakości nadruku i jest odporny na nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Atutem flagi jest wykonany z włókna szklanego i aluminium cienki, a jednocześnie solidny i stabilny maszt, który można przytwierdzić do wybranej podstawy. Beachflagi wykonujemy w kształcie żagiel, łezka i husarka.

Materiał do flagi drukowany jest z jednej strony z przebiciem na drugą stronę. 

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK

POBIERZ SZABLON
Flaga Winder 3,10mb

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna flaga 3,1m waży 0,45kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Flagi pakujemy do wysyłki w zależności od zamówionej ilości.

3. Jakie są wymiary masztu flagowego złożonego do wysyłki kurierem?

Maszt podzielony jest na 4 elementy o długości maksymalnie 91cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy windery na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Maszt flagowy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Maszt flagowy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 3-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając winder w opcji bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając winder w opcji bez wydruku otrzymają Państwo maszt flagowy w lekkim tekstylnym woreczku. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk.

Flaga Winder 3,10mb title=

Zobacz także

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top