Bannerbow Outdoor L

KAT00722

Outdoor Event Arch ma ten sam piękny design i kształt co wersja Indoor, ale jest przeznaczony do użytku na zewnątrz. Solidna stopa ze stali malowanej proszkowo zapewnia stabilność łuku na zewnątrz.

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
2 480,00 zł
(3 050,40 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Bannerbow Outdoor L

Outdoor Event Arch ma ten sam piękny design i kształt co wersja Indoor, ale jest przeznaczony do użytku na zewnątrz. Solidna stopa ze stali malowanej proszkowo zapewnia stabilność łuku na zewnątrz. Przy słabszym wietrze nie są wymagane żadne inne akcesoria, ale jeśli chcesz czuć się bezpieczniej, stylowo zaprojektowane obciążniki dla dodatkowej stabilności są dostępne jako akcesoria. Stopa posiada otwory, dzięki czemu można ją łatwo przykręcić, jeśli pozwala na to podłoże, lub użyć odpowiedniego wspornika gruntowego (sprzedawane jako osobne akcesoria). W płycie podstawy znajduje się również wspornik do mocowania banera za pomocą paska na rzep, który rozciąga materiał i sprawia, że ​​wygląda ładniej. 

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.