Flagi 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Flaga, baner reklamowy, który skutecznie przyciąga uwagę

 

Flagi typu winder, to system reklamowy, który jest  jednym z najbardziej popularnych rodzajów zewnętrznej prezentacji firmy. Wykorzystywany jest nie tylko do reklamy sklepów i usług na plaży, jak mogłoby się wydawać,  ale także do ekspozycji nazwy czy logo firmy również w centrum miasta. Oczywiście, ze względu na swoją lekką i wygodną w demontażu formę, flagi mogą być także wykorzystywane jako baner reklamowy również i w innych miejscach. Świetną okazją mogą być np. różnego rodzaju targi, pokazy, eventy czy też szkolenia. Winder może być używany zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Jakość nadruku zapewnia odpowiednią widoczność i trwałość grafiki. Indywidualnie ustalone szczegóły nadruku, dają gwarancję, iż reklama będzie współgrać z charakterem Państwa firmy.  Chcąc odpowiedzieć na większość potrzeb naszych klientów, zapewniamy także szeroki wybór zarówno wymiarów, jak również i pozostałych elementów flag, aby dostosować je do każdego rodzaju podłoża, na którym będą użytkowane.

Winder – reklama nie tylko na plażę

 

Windery dostępne są w naszej ofercie w trzech wariantach kształtu: standard, łezka i zaokrąglony. Dysponujemy także flagami w trzech rozmiarach, przy czym najmniejszy to 2,5m. Winder, to unikalny i charakterystyczny sposób na wizualne utrwalenie nazwy Państwa firmy, potencjalnym klientom w każdym miejscu. Dzięki różnorodności podstaw, dostępnych w naszej ofercie, flagi mogą być użytkowane w różnych warunkach i na różnorodnym podłożu.  Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i dostosowanie m.in. typu podstawy do rodzaju podłoża, na którym flaga będzie później prezentowana. W naszym katalogu znajdą Państwo podstawy typu:

 

• Szpic: idealnie sprawdzą się na bardzo miękkim podłożu, np. na piasku

• krzyżaki, które m.in. można zastosować na trawie;

• podstawy płaskie, które mogą być zastosowane zarówno na średnim jak i twardszym podłożu

• podstawa waterbase, która sprawdzi się podczas silniejszych podmuchów wiatru, gdyż można ją wypełnić wodą, co sprawi, że będzie bardziej stabilna i odpowiednio dociążona.

 

Dodatkowym zabezpieczeniem dla stabilności flagi, dostępnym w naszym sklepie jest koło wodne, które świetnie asekuruje flagę przed jej przewróceniem w trudnych lub zmiennych warunkach atmosferycznych. Maszty do winderów oferowanych w naszym katalogu, zbudowane są aluminium, a ich wykończenie zostało wykonane z włókna szklanego, co nadaje mu większą giętkość i odporność na naprężenia. Ponadto, włókno szklane pozwala nadać fladze odpowiedni kształt, a także zabezpiecza ją przed złamaniem w wyniku zbyt mocnego napięcia materiału.  W naszej ofercie znajdą więc Państwo flagi, które idealnie spełnią się, jako narzędzie marketingowe. Chcąc zatem skutecznie zareklamować swoją firmę i przyciągnąć uwagę każdego przechodnia, warto jest się zapoznać z naszym katalogiem lub skontaktować się z nami, w celu uzgodnienia zamówienia indywidualnego.

back to top