Stretch

Lekko elastyczna tkanina poliestrowa. W branży reklamowej używana najczęściej do produkcji wydruków tekstylnych do ścianek reklamowych typu Tube, zasuwanych na suwaki. Tkanina stretch ma także szerokie zastosowanie w branży odzieżowej. Stosowany przez nas materiał posiada certyfikat niepalności B1, dzięki czemu ścianki wykonane u nas można stosować w budynkach użyteczności publicznej oraz m.in. w galeriach handlowych.

Poduszki dekoracyjne

Stretch jest tkaniną, która idealnie sprawdza się na akcesoriach dekoracyjnych, jak np poduszki z nadrukiem. Miła w dotyku powierzchnia i mocna struktura w połączeniu z doskonałym odwzorowaniem kolorów umożliwiają wykonanie produktu najwyższej jakości. Poduszki można zamówić z dowolnym nadrukiem.

Ścianki konferencyjne TUBE

Nasza specjalność - ścianki prasowe i reklamowe na tkaninach. Najpopularniejsza ścianka Tube Flat często wykorzystywana jest na konferencjach prasowych oraz jako tło do wywiadów telewizyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.