Nowy Trybunka KOMFORT z dyspenserem na płyn do dezynfekcji

Trybunka KOMFORT z dyspenserem na płyn do dezynfekcji

Lada promocyjna na kółeczkach wyposażona w półkę, czarny blat i chromowanym dozownikiem na płyn do dezynfekcji dłoni. Bardzo wygodna ze względu na możliwość podłączenia dużego zbiornika z płynem.

Więcej szczegółów

Zobacz ceny agencyjne

479,00 zł

(589,17 zł brutto )

Trybunka KOMFORT z dyspenserem na płyn do dezynfekcji

Trybunka KOMFORT wyposażona została w dozownik do płynu do dezynfekcji rąk. Można go podłączyć do zbiorniczka o pojemności 250ml (w komplecie)  lub za pomocą dodatkowego wężyka do większego zbiornika z płynem (np. 5l - nie dodajemy dużego zbiornika, w komplecie znajduje się mały zbiornik o pojemności 250ml). Wewnątrz trybunki można przechowywać kilka butelek z płynem, co znacznie zwiększa wygodę i ogranicza konieczność obsługi.

Lada reklamowa KOMFORT składa się z panela komorowego do wyklejenia grafiki oraz dwóch blatów (dolny i górny) wykonanych z malowanej na czarno płyty meblowej. Trybunka wyposażona jest w kółeczka z hamulcem oraz w wewnętrzną półeczkę. Do kompletu dołączamy dwie torby transportowe - na owijkę i blaty. Montaż i demontaż trybunki zajmuje dosłownie chwilę, jest bardzo prosty i może być wykonany przez jedną osobę.

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top