Olśnij swoich potencjalnych klientów!
Olśnij swoich potencjalnych klientów!

Olśnij swoich potencjalnych klientów!

Szukasz idealnych rozwiązań do promowania swojej firmy? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji podczas kolejnej imprezy branżowej? A może regularnie organizujesz eventy i chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Stojaki podświetlane diodami LED z pewnością pomogą Ci osiągnąć Twój cel i zrobić wrażenie na innych.

Stojak Podświetlany LUMI 80x180 cm – wolnostojący, zachwycający, przykuwający uwagę.

Wolnostojący stojak reklamowy, wykonany z wysokiej klasy aluminium, z krawędziowym podświetleniem ledowym to niezwykły produkt. Bez wątpienia, jest to nowoczesna forma reklamy. Montaż stojaka jest wyjątkowo prosty, mobilna konstrukcja pozwala na swobodne przestawianie i ustawianie go w różnych miejscach.  Oferujemy możliwość zamówienia niestandardowych wymiarów i kolorów, dzięki czemu stojak będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i zwróci uwagę odwiedzających stoisko.
Stojak reklamowy tego typu może stać się zarówno uzupełnieniem Twojego stoiska na evencie czy konferencji, jak i jego głównym punktem. Dzięki temu, że soczewkowe diody LED umieszczono na krawędziach, wydruk jest równomiernie podświetlony, a jednocześnie po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i umożliwia przetransportowanie na kolejny event bez żadnego problemu.
Dodatkową zaletą tego stojaka jest to, że można na nim umieścić zarówno grafiki jednostronne, jak i dwustronne. Sprawia to, że nawet ustawiony w centralnym punkcie będzie idealnie nadawał się do ekspozycji grafik.

Wybierając jakość – dbasz o dobry PR

Wybierając produkty reklamowe dobrej jakości, o efektownej formie dbasz o dobry PR swojej firmy. Wynika to z tego, że ludzie pozytywniej odbierają dokładnie dobrane i efektowne formy reklamy, daleko leżące od kiczu i przesady, a jednak skupiające na sobie wzrok.
Tego typu stojak sprawi także, że klienci skupią się na treści grafiki, a nie tylko i wyłącznie na jego formie. To szczególnie ważne gdy chcesz aby zapamiętali nazwę Twojej firmy, Twoje logo czy to, co umieszczasz na wydruku (np. cytat). Jeżeli masz coś ważnego do przekazania – to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Prowadzisz agencję eventową? To doskonały stojak dla Ciebie!  

Dlaczego stojak reklamowy tego typu jest idealnym produktem dla osób prowadzących agencje eventowe oraz organizatorów innych imprez masowych? Grafiki można wielokrotnie zmieniać, co sprawia, że stojak jest nie tylko efektowny, ale i uniwersalny i praktyczny. Dzięki temu, że został wykonany z wysokiej jakości materiałów można mieć pewność, że będzie stabilny i będzie się doskonale prezentował nawet po kilku miesiącach użytkowania.
Jest to także stojak-inwestycja. Wielu klientów, z którymi przyjdzie Ci współpracować będzie wymagało naprawdę efektownych rozwiązań i nie zadowoli ich zwykły stojak. W takiej sytuacji Ścianka Podświetlana LUMI sprawdzi się doskonale i pozwoli Ci ich „olśnić” – dosłownie i w przenośni.

Ostatnie wpisy
  • 878,00 zł

    Wolnostojący stojak reklamowy z aluminium z krawędziowym podświetleniem ledowym. Nowoczesna forma reklamy, prosty montaż, mobilna konstrukcja. Możliwość zamówienia niestandardowych wymiarów i kolorów.

back to top
Adlove.pl