Organizujesz event? Ścianka Pop-UP pomoże Ci się wyróżnić!
    Home
Organizujesz event? Ścianka Pop-UP pomoże Ci się wyróżnić!

Ścianka Pop- UP - wyjątkowe rozwiązanie, najwyższej klasy produkt

Coraz częściej na różnych imprezach branżowych oraz eventach firmy, które chcą przykuć uwagę uczestników korzystają z różnego rodzaju flag i roll-upów, a także z ścianek reklamowych.  
Ścianka Pop-Up  wykonana z doskonałej jakości materiałów pomoże Ci się wyróżnić na każdym evencie – dzięki niej  z pewnością Twoje stanowisko nie zostanie niezauważone.

Ścianka Pop Up – wygodna w użyciu, efektowna w odbiorze

Ścianka którą posiadamy w naszym asortymencie cieszy się niezwykłą popularnością z kilku powodów. Jednym z nich jest łatwość przewożenia ścianki – bez problemu mieści się ona w kufrze na kółkach. Mobilność ścianki pozwala na jej bezproblemowe przenoszenie, a co za tym idzie – wielokrotne wykorzystywanie z okazji różnych okazji. Dodatkowo na kufer można zamontować panel z okleiną reklamową oraz blat, dzięki czemu otrzymamy ladę promocyjną. Ścianka Pop Up w połączeniu z kufrem stworzy pełne, kompletne stoisko reklamowe.
Kolejną zaletą jest to, że ścianki sprzedajemy w wersji magnetycznej. Co to tak właściwie oznacza? Dzięki temu, że panele z grafiką mocowane są do konstrukcji za pomocą taśmy magnetycznej i  listew z magnesami, żadne elementy montażowe nie są widoczne od frontu grafiki. Dzięki temu ścianka wygląda bardzo efektownie i profesjonalnie.
Dużą zaletą ścianek reklamowych jest to, że dzięki swoim rozmiarom są doskonale widoczne. Nasza ścianka Pop-UP SET 3x3 ma 2,32 mb wysokości i 3,40 mb długości! Cała ścianka jest pokryta promocyjnym nadrukiem, dzięki czemu każdy z pewnością zauważy kto jest właścicielem danego stoiska.
Dzięki temu, że nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, będą one mogły służyć ich właścicielom przez długi czas. Odpowiednio przechowywane przeżyją nie jedną imprezę branżową.
Istnieje możliwość wysyłki ścianki za pomocą paczki, której wymiary wynoszą 140x70x44. Nie jest to dużo, patrząc na rozmiary ścianki po rozłożeniu!

Możliwości, z których warto korzystać

Do każdej ścianki jest możliwe dobranie halogenowego oświetlenia, dzięki czemu grafika będzie dodatkowa podświetlona, a ścianka jeszcze bardziej efektowna. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale w przypadku eventów organizowanych na halach oraz w ciemnych, zamkniętych przestrzeniach, w których nie ma dostępu do naturalnego światła. Dzięki oświetleniu stoisko będzie jeszcze bardziej się wyróżniać na tle innych stoisk.

W przypadku eventów, które są organizowane przez właściciela ścianki – ścianka Pop-UP może być doskonałym uzupełnieniem całego wystroju imprezy. Zestawiona wraz z trybunkami, flagami oraz innymi firmowymi elementami z pewnością zrobi wrażenie na uczestnikach. Dzięki niej Twoje stanowisko na każdym evencie będzie wyglądało profesjonalnie i będzie przykuwało uwagę. Z pewnością będzie to miało pozytywny wpływ na wizerunek Twojej firmy, a także  pozwoli na przyciągnięcie potencjalnych nowych klientów.


Ostatnie wpisy
back to top
Adlove.pl