Stoiska promocyjne - trybunki
Stoiska promocyjne - trybunki

Stoisko promocyjne – sprawdzone rozwiązanie, doskonała jakość, promocyjna cena!

Stoiska reklamowe mają obecnie szerokie zastosowanie. Spotkamy je w halach targowych, na konferencjach, eventach czy też w sklepach i punktach usługowych. Stoiska w formie trybunki charakteryzują się dużą odmiennością kształtów i designu. Wszystkie łączy jedno – stosunkowo lekka, ale solidna konstrukcja i możliwość szybkiego składania i rozkładanie, a także wygodnego transportu.

Jakość i solidna konstrukcja, przy dużej mobilności

Stoisko promocyjne w formie trybunki cieszy się sporą popularnością w polskiej branży reklamowej. Jej zaletą jest lekka konstrukcja i wykonanie z dobrej jakości tworzyw sztucznych. W ten sposób ta często wykorzystywana choćby przy degustacjach forma stoiska jest lekka a jednocześnie całkowicie stabilna. Prosta konstrukcja umożliwia jej łatwy transport, co ma ogromne znaczenie w przypadku eventów, które odbywają się każdego dnia w kolejnej lokalizacji. Składanie i rozkładanie trybunki jest proste i przebiega szybko, dzięki czemu możemy ją uznać za stoisko w pełni mobilne. Jakie dodatkowe zalety niesie za sobą ta forma promocji?

Dlaczego trybunka reklamowa to dobry pomysł na promocję?

Jedną z głównych zalet, którymi wyróżnia się trybunka firmowa jest jej doskonała widoczność, dzięki dużej powierzchni, którą możemy pokryć promocyjnym nadrukiem. Można ją wygospodarować z przodu stoiska na jego ścianie, jak również na umieszczonym na górze topperze (szyldzie), który zostanie dostrzeżony przez odbiorców znajdujących się od niej w znacznej odległości.

Przy ograniczonej powierzchni przeznaczonej na stoisko ogromne znaczenie odgrywają kompaktowe wymiary trybunki. Jej szerokość to nawet mniej niż metr. Jednocześnie znajdujące się pod blatem półki umożliwiają korzystanie z trybunki promocyjnej jako w pełni funkcjonalnego stoiska przeznaczonego na reklamę lub degustację.

Rozwijając wątek mobilności i lekkiej konstrukcji, warto zwrócić uwagę na fakt, że najlepsze trybunki składają się do kształtu trzech walizek, które z kolei mieszczą się w specjalnej torbie. Dzięki temu z obsługą stoiska poradzi sobie nawet jedna osoba, niekoniecznie dysponująca dużą siłą. Polipropylen i PCV to materiały lekkie, a jednocześnie odpowiednio wytrzymałe jako elementy konstrukcji nośnej i blatu. Oczywistą zaletą tej formy promocji jest możliwość całkowitej personalizacji poprzez nadruk reklamowy.

Gdzie doskonale sprawdzi się trybunka reklamowa?

W dzisiejszych czasach zastosowanie trybunek jest niezwykle szerokie za sprawą wspomnianych zalet. Idealnie sprawdzają się jako stosika do degustacji kawy czy przekąsek, które spotkamy choćby w supermarketach. Równie dobrze tego rodzaju stoisko można wykorzystać na targach, konferencjach czy też eventach do dystrybucji materiałów reklamowych czy też demonstracji produktów i usług. Zalety tego rodzaju stoiska uwypuklają się zwłaszcza gdy powinno być ono mobilne lub wystawca dysponuje ograniczoną powierzchnią i możliwościami transportu. W wielu przypadkach takie stoiska mogą pełnić również funkcję niewielkich punktów sprzedażowych i usługowych – na przykład w miejscowościach turystycznych czy centrach miast.

Ostatnie wpisy
back to top
Adlove.pl