Aktualności

23 stycznia 2019 odbędzie się Forum Branży Eventowej. Jest to niezwykłe wydarzenie branżowe, dzięki któremu osoby związane w sposób pośredni i bezpośredni mogą wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Forum Branży Evenetowej jest także idealną okazją do zaobserwowania jakie tendencję będą dominowały w najbliższych miesiącach.
Gala rozdania Oscarów, czerwony dywan, eleganckie suknie i piękne, zdobione słupki odgradzające z grubymi linami. Nie ma wątpliwości co to tego, że słupki odgradzające z liną wyglądają niezwykle, dzięki czemu pasują do nawet najbardziej eleganckich wnętrz. Zastanawiasz się, kiedy warto zainwestować w zakup tych klasycznych elementów odgradzających?
Szukasz idealnych rozwiązań do promowania swojej firmy? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji podczas kolejnej imprezy branżowej? A może regularnie organizujesz eventy i chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Stojaki podświetlane diodami LED z pewnością pomogą Ci osiągnąć Twój cel i zrobić wrażenie na innych.
Coraz częściej na różnych imprezach branżowych oraz eventach firmy, które chcą przykuć uwagę uczestników korzystają z różnego rodzaju flag i roll-upów, a także z ścianek reklamowych. Ścianka Pop-Up wykonana z doskonałej jakości materiałów pomoże Ci się wyróżnić na każdym evencie – dzięki niej z pewnością Twoje stanowisko nie zostanie niezauważone.
Stoisko promocyjne – sprawdzone rozwiązanie, doskonała jakość, promocyjna cena! Stoiska reklamowe mają obecnie szerokie zastosowanie. Spotkamy je w halach targowych, na konferencjach, eventach czy też w sklepach i punktach usługowych. Stoiska w formie trybunki charakteryzują się dużą odmiennością kształtów i designu. Wszystkie łączy jedno – stosunkowo lekka, ale solidna konstrukcja i możliwość szybkiego składania i rozkładanie, a także wygodne
  • 1
  • 2
Pokazuje 1 do 5 z 10 (1 stron)
back to top
Adlove.pl