Torby i opakowania

Widok:
Jest 12 produktów.
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Torba do rollup Envy 80cm

Cena 27,50 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 82x10x10cm.

Torba do rollup Envy 85cm

Cena 31,50 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 87x10x10cm.

Torba do rollup Envy 100cm

Cena 33,80 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 102x10x10cm.

Torba do rollup Envy 120cm

Cena 37,20 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 122x10x10cm.

Gruba torba z suwakiem na całej długości przeznaczona do transportu flag typu Winder. W torbie znajdują się kieszonki na maszt, wydruk oraz podstawę krzyżak, szpic lub świder.

Torba Winder długa (120cm)

Cena 34,00 zł

Gruba torba z suwakiem na całej długości przeznaczona do transportu flag typu Winder. W torbie znajdują się kieszonki na maszt, wydruk oraz podstawę krzyżak, szpic lub świder.

Odpowiednie zabezpieczenie stojaków reklamowych w transporcie, to jedna z najważniejszych kwestii z jakimi zmagają się wszyscy korzystający z przenośnych systemów reklamowych. Warto o tym pamiętać, by jak najdłużej cieszyć się niezawodnym sprzętem. W ofercie Adlove posiadamy pogrubione i otwierane wzdłuż torby transportowe w różnych rozmiarach. Torby te są w standardowym wyposażeniu rollupa ENVY, jednak widząc rosnące zainteresowanie tym produktem, postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie możliwość dokupienia tej torby. Można stosować ją także do innych rollupów, jednak należy pamiętać o dopasowaniu do odpowiedniego rozmiaru rollupa. Innym ważnym produktem, który w częstym użytkowaniu ulega zarysowaniom jest kufer na ściankę POPUP. Stosując go jednocześnie jako ladę promocyjną i kufer transportowy na pewno chcieliby Państwo, by wyglądał nieskazitelnie, dlatego w naszym sklepie dajemy możliwość zadbania o ten ważny szczegół.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.