Taśmy klejące

Aktywne filtry

Taśmy klejące

Artykuły dostępne w naszym sklepie pozwalają na tworzenie niezwykle efektownych kompozycji reklamowych. W ten sposób powstają kreatywne stoiska pełne intrygujących materiałów promocyjnych. Wiele spośród tych konstrukcji nie zachowałoby stabilności bez specjalnych komponentów odpowiedzialnych za ich łączenie. W tej kategorii znajdą Państwo przede wszystkim taśmy klejące. Profesjonalna taśma do banerów to jeden z uniwersalnych sposobów montowania kreacji reklamowych. Bardzo przydatna bywa także taśma magnetyczna, która pomaga instalować ścianki typu pop-up. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która łączy najwyższą jakość z doskonałą ceną.

Taśma do banerów

Za co odpowiada taśma do banerów? Ma ona bardzo szerokie zastosowanie w konstrukcji materiałów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy dwustronne, wykorzystujące solidny klej akrylowy. Taśma do banerów jest u nas dostępna w różnych wariantach szerokości. Przy jej pomocy można zmontować nie tylko tradycyjne banery, ale również ścianki reklamowe, wydruki, elementy wykonane z pleksi, jak i roll upy. Odpowiednia dawka kleju w taśmie dwustronnej zapewni należytą solidność wszystkim materiałom reklamowym. To po prostu niezawodne rozwiązanie.

Taśma magnetyczna

Z kolei taśma magnetyczna to nieodłączny element konstrukcyjny ścianek typu pop-up. W tym rodzaju taśmy klejącej również zastosowano sprawdzony klej akrylowy. Podobnie jak pozostałe rodzaje taśm, taśma magnetyczna jest w naszym sklepie dostępna w kilku wariantach różniących się od siebie szerokością. Dzięki temu każdy znajdzie optymalne rozwiązanie do swojej konstrukcji, które przełoży się na solidność, a jednocześnie niewidoczność elementów łączących poszczególne moduły ścianek.

Taśma rzep pętelka

Moduły reklam i banerów można łączyć także taśmą rzep pętelka lub rzep haczyk. To kolejne niezawodne rozwiązanie dostępne w naszym sklepie w wielu wariantach. Ponadto mogą Państwo zdecydować się na wersje elastyczną, która zdecydowanie lepiej sprawdzi się w przypadku niektórych konstrukcji.

Doskonała taśma do banerów w przystępnej cenie

Każda taśma do banerów dostępna w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością i klasą premium. Jednocześnie oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zalecamy użycie tych właśnie akcesoriów do konstrukcji zakupionych w naszym sklepie. Dzięki temu będą one służyć swoim właścicielom przez lata i pomogą w przeprowadzeniu niejednej skutecznej kampanii reklamowej lub niezapomnianego eventu.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.