Akcesoria i inne

Widok:
Jest 46 produktów.
Pokazano 1-36 z 46 pozycji

Torba do rollup Envy 80cm

Cena 24,20 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 82x10x10cm.

Torba do rollup Envy 85cm

Cena 27,50 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 87x10x10cm.

Torba do rollup Envy 100cm

Cena 30,80 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 102x10x10cm.

Torba do rollup Envy 120cm

Cena 35,20 zł

Pogrubiana torba transportowa do rollupów. Torba posiada suwak na całej długości oraz okienko na opis zawartości, pomieści rollup o wymiarach ok. 122x10x10cm.

Reflektor do rollupów

Cena 95,84 zł

Reflektor halogenowy z uniwersalnym klipsem do mocowania na różnych modelach rollupów. Chromowany, elegancki wygląd. W komplecie żarówka 35W.

Zestaw do podwieszania reklam do sufitu. W zestawie 1,5 metra linki stalowej, aluminiowy satynowy uchwyt montażowy oraz uchwyt do grafiki. Regulacja długości linki w dolnym uchwycie. Max. grubość płyty - 6mm

Torba na kółkach

Cena 165,00 zł

Wygodna torba transportowa na kółeczkach. Suwak na całej długości ułatwia pakowanie i rozpakowywanie. Wyposażona w okienko do opisu zawartości oraz wygodną rączkę.

Akcesoria dodatkowe

W ofercie naszego sklepu posiadamy także niezbędne akcesoria do systemów reklamowych dostępnych w sprzedaży. Do ścianek i rollupów, szczególnie polecamy torby transportowe, które nie tylko ochronią je przed uszkodzeniami lub zabrudzeniem, ale ułatwią także ich przenoszenie. Wysoko cenimy jakość i trwałość oferowanych produktów, dlatego też torby transportowe dostępne w naszym sklepie są uszyte z należytą dokładnością, zawierają także wzmocnienia materiału w miejscach, które są szczególnie narażone na przetarcia i zniszczenie. Chcąc zapewnić Państwa systemom reklamowym, jak najlepszą skuteczność, posiadamy w sprzedaży także reflektory, są to sprawdzone dodatki do rollupów czy ścianek. Dbając o odpowiednie wyposażenie ścianek, warto zwrócić uwagę także na ich oświetlenie. Odpowiednia prezentacja stoiska i prawidłowo oświetlona strefa reklamy, wzmacnia skuteczność promocji. Dobrze dobrane i ustawione reflektory, rozjaśnią przestrzeń wokół stanowiska lub skierują uwagę potencjalnych klientów na treść reklamową, umieszczoną na ściankach lub rollup'ach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i Państwa pomysłu na reklamę. Z doświadczenia wiemy, że reflektor halogenowy będzie doskonale oświetlał każdą ściankę typu POPUP, a reflektor LED idealnie sprawdzi się przy oświetleniu ścianki tekstylnej.  Warto się nad tym zastanowić dokonując wyboru, aby uniknąć rozczarowania, że nie spełnia ono swojej roli lub naraziło Państwa na dodatkowe koszty.

 

Kreatywność i nowoczesność

Dbając o elegancki wystrój stoisk targowych naszych klientów, postanowiliśmy wykorzystać każdą przestrzeń i zaprezentować Państwu rozwiązania, które nie tylko będą innowacyjne, ale przede wszystkim skuteczne i wygodne. Z tego względu chcemy zaproponować Państwu możliwość zakupienia blatu montowanego na kufer do ścianek POPUP.

Pomysł jest interesujący, gdyż nie tylko dopełnia przestrzeń reklamową, ale jednocześnie sprawia, że pozornie przydatny tylko do transportu kufer, staje się idealną ladą promocyjną. Korzystając z tego rozwiązania zyskują Państwo dodatkowe miejsce do zaprezentowania swoich katalogów lub innych gadżetów reklamowych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z katalogiem produktów, być może zainspiruje to Państwa do zastosowania niektórych rozwiązań i wzmocnić skuteczność swojej reklamy.

 

Zgubiony drążek do rollup’a? Zerwane taśmy lub zniszczona listwa do ścianki? Mamy na to radę! Poza wymienionymi już dodatkami, w kategorii Akcesoria, można także znaleźć części zamienne do długotrwałego korzystania z naszych produktów. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w sytuacjach, gdy któryś z elementów ulegnie zniszczeniu lub zagubieniu. Nie ma więc konieczności zamówienia nowych banerów reklamowych, dysponujemy elementami, które w wyniku eksploatacji mogły ulec zużyciu. Wśród nich znajdziecie Państwo: drążek do rollup'a, panel PCV, listwy do ścianek, magnesy i taśmy zarówno magnetyczne jak i taśmy rzep oraz haczyk. Zapraszamy zatem do zapoznania się z szerokim wyborem produktów Adlove.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.