Katalog

Włączone filtry:
Rollup Łezka 
Jest 6 produktów.
 • 184,50 zł

  Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

 • 281,88 zł

  Solidna, szeroka, ekskluzywna kaseta o efektownym wyglądzie. Przykręcane chromowane boczki. Niewidoczne z przodu mocowanie drążka do górnej listwy. W komplecie z pogrubianą torbą transportową.

 • 137,35 zł

  Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

 • 156,72 zł

  Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana na końcu, niewidoczne mocowanie drążka.

 • 168,00 zł

  Szeroka kaseta w kolorze czarnym, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

 • 190,55 zł

  Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Rollup łezka

Rollupy to powszechne i bardzo uniwersalne systemy służące do prezentacji banerów graficznych. Nie są skomplikowane, nie stanowią problemu w transporcie i są atrakcyjne cenowo. Wykorzystują je różnego rodzaju firmy i instytucje jako przenośną ściankę reklamową. Nazwa „rollup” określa sposób działania tej konstrukcji – to po prostu wysuwany w górę, zwinięty w rolkę baner.

Rollup łezka został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują efektownego stojaka z górnej półki. Konstrukcja jest solidna i stabilna. Na górze rollupa znajduje się listwa zaciskowa, po bokach – osłony z tworzywa pokrytego chromem, a na dole –  kaseta w kształcie łezki. Rollup jest wygodny i praktyczny w użyciu, ma regulację pionu i poziomu.

Jego składanie i rozkładanie jest szybkie i nie wymaga siły. Grafikę rozwija się z kasety, która podczas transportu czy przechowywania (gdy baner jest zwinięty) stanowi dla niego zabezpieczenie. Do tego boczne elementy konstrukcji są chromowane, dzięki czemu rollup prezentuje się bardziej efektownie.

Zalety rollupów

Rollupy sprawdzają się doskonale do ekspozycji reklam sklepów i firm z każdej branży, a także do prezentacji ich na wszelkiego rodzaju tragach i konferencjach. Dzięki prostej konstrukcji i możliwości łatwej wymiany banera, rollup jest bardziej uniwersalny i można z niego korzystać wielokrotnie przy różnych okazjach, bez wymiany całej konstrukcji (i inwestowania w nią). To elegancka forma reklamy, która pozwala firmie być widoczną. Posiada szereg zalet, w tym:

- wysoką jakość konstrukcji;

- reprezentacyjny wygląd;

- prostotę budowy;

- bezproblemowość obsługi (szybkość rozkładania i składania);

- stabilną podstawę;

- możliwość wymiany banera;

- łatwość przenoszenia;

- uniwersalność (może służyć nam przez długie lata, nawet jeśli zmienimy ekspozycję);

- bezpieczeństwo w transporcie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych możliwością nowoczesnej prezentacji Państwa firmy, organizacji, bądź lokalu.

back to top
Adlove.pl