Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Ścianki banerowe 
Jest 4 produktów.
 • 320,00 zł

  Prosty i uniwersalny system. Regulowana szerokość i wysokość. Możliwość wymiany grafiki. W komplecie z torbą transportową na konstrukcję. 

 • 349,00 zł

  Prosty i uniwersalny system. Regulowana szerokość i wysokość. Maksymalny rozmiar 300x240cm. Możliwość wymiany grafiki. W komplecie z torbą transportową na konstrukcję.

 • 680,00 zł

  Ścianka dwustronna typu outdoor przeznaczona na eventy i akcje promocyjne w plenerze. Wyposażona w baniaki obciążające do napełniania wodą lub piaskiem.

 • 160,00 zł

  Stojak reklamowy z możliwością łączenia i tworzenia lekkiej, przenośnej ścianki reklamowej o szerokości będącej wielokrotnością 80cm. Każdy L-baner zapakowany jest w sztywną tubę-torbę transportową. 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Ścianki reklamowe to nie tylko popularne ścianki PopUp, w naszej ofercie znajdziecie Państwo także bardzo ciekawą ściankę PEGAZ. Ta forma reklamy jest o bardzo uniwersalna, ponieważ można zmieniać jej wymiary. Jest to świetna propozycja dla klientów szukających jednego, stałego rozwiązania do wymieniania grafiki. Do ścianki PEGAZ możemy założyć wydruki w dowolnych wymiarach, szerokie od 110 cm do 240 cm i wysokie od 92 cm do 240 cm. Daje to możliwość dopasowania wielkości ścianki do potrzeb oraz wydruku. Druk zakładamy wsuwając rurki górną i dolną w dwa tunele wyszyte w wydruku. Montaż i demontaż ścianki zajmuje niewiele czasu, a jej uniwersalność sprawia, że jest częstym wyborem naszych klientów. Ogromnym atutem tej ścianki jest także jej niska cena. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

back to top
Adlove.pl