Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Taśmy klejące 
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Taśmy klejące

Artykuły dostępne w naszym sklepie pozwalają na tworzenie niezwykle efektownych kompozycji reklamowych. W ten sposób powstają kreatywne stoiska pełne intrygujących materiałów promocyjnych. Wiele spośród tych konstrukcji nie zachowałoby stabilności bez specjalnych komponentów odpowiedzialnych za ich łączenie. W tej kategorii znajdą Państwo przede wszystkim taśmy klejące. Profesjonalna taśma do banerów to jeden z uniwersalnych sposobów montowania kreacji reklamowych. Bardzo przydatna bywa także taśma magnetyczna, która pomaga instalować ścianki typu pop-up. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która łączy najwyższą jakość z doskonałą ceną.

Taśma do banerów

Za co odpowiada taśma do banerów? Ma ona bardzo szerokie zastosowanie w konstrukcji materiałów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy dwustronne, wykorzystujące solidny klej akrylowy. Taśma do banerów jest u nas dostępna w różnych wariantach szerokości. Przy jej pomocy można zmontować nie tylko tradycyjne banery, ale również ścianki reklamowe, wydruki, elementy wykonane z pleksi, jak i roll upy. Odpowiednia dawka kleju w taśmie dwustronnej zapewni należytą solidność wszystkim materiałom reklamowym. To po prostu niezawodne rozwiązanie.

Taśma magnetyczna

Z kolei taśma magnetyczna to nieodłączny element konstrukcyjny ścianek typu pop-up. W tym rodzaju taśmy klejącej również zastosowano sprawdzony klej akrylowy. Podobnie jak pozostałe rodzaje taśm, taśma magnetyczna jest w naszym sklepie dostępna w kilku wariantach różniących się od siebie szerokością. Dzięki temu każdy znajdzie optymalne rozwiązanie do swojej konstrukcji, które przełoży się na solidność, a jednocześnie niewidoczność elementów łączących poszczególne moduły ścianek.

Taśma rzep pętelka

Moduły reklam i banerów można łączyć także taśmą rzep pętelka lub rzep haczyk. To kolejne niezawodne rozwiązanie dostępne w naszym sklepie w wielu wariantach. Ponadto mogą Państwo zdecydować się na wersje elastyczną, która zdecydowanie lepiej sprawdzi się w przypadku niektórych konstrukcji.

Doskonała taśma do banerów w przystępnej cenie

Każda taśma do banerów dostępna w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością i klasą premium. Jednocześnie oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zalecamy użycie tych właśnie akcesoriów do konstrukcji zakupionych w naszym sklepie. Dzięki temu będą one służyć swoim właścicielom przez lata i pomogą w przeprowadzeniu niejednej skutecznej kampanii reklamowej lub niezapomnianego eventu.

back to top
Adlove.pl