Katalog

Stojaki reklamowe 
Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Standy reklamowe od producenta

Osobom poszukującym przenośnej reklamy w ciekawej formie, polecamy standy.

Firma ADLOVE to producent stojaków reklamowych - doskonałej opcji dla każdego, komu zależy na atrakcyjnej, ale i prostej, użytecznej formie reklamowej. Lekkie i mobilne stojaki banerowe świetnie sprawdzą się na targach, konferencjach i wszystkich innych eventach, podczas których przyda się efektowna ekspozycja.

Co możemy Państwu zaproponować?

- Stojak reklamowy typu X-Banner SPIDER

X-Banner (zwany także pajączkiem) to konstrukcja wykonana z czterech elastycznych prętów, które napinają wydruk, oraz z podpórki zapewniającej stabilność całości. Wydruki mocowane są za pomocą umieszczonych na nich oczek. Ten system reklamowy stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych stojaków typu roll-up. X-Banner charakteryzuje się prostą konstrukcją, wysoką praktycznością i możliwością szybkiej wymiany grafiki. Wykonany jest z aluminium i włókna węglowego, co powoduje, że niewiele waży. Do kompletu dołączamy woreczek transportowy na stojak, dzięki czemu znacznie ułatwione jest jego przenoszenie. W ofercie posiadamy X-Bannery w wersji S (małe, 160 x 60 cm) oraz L (duże, 180-200 x 80-120 cm). Jeśli zdecydują się Państwo na takie stojaki reklamowe producent gwarantuje najlepszą cenę!

- Banda reklamowa typu A-WALL

Banda o wymiarach 205 x 87 cm to system reklamowy, który z uwagi na swoją wodoodporność doskonale sprawdza się na zewnątrz. Banda reklamowa wykonana jest z aluminium i plastiku. Jest bardzo prosta w montażu i demontażu, nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Do kompletu dołączamy torbę ułatwiającą transport bandy.

ADLOVE posiada wieloletnie doświadczenie jako producent standów. Dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonania naszych systemów reklamowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz najbardziej praktyczne i użyteczne standy reklamowe Producent tego typu systemów ekspozycyjnych gwarantuje Państwo maksimum satysfakcji z zakupionego rozwiązania.

back to top
Adlove.pl