Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stojaki na ulotki 
Jest 5 produktów.
 • 120,00 zł

  Stojak na ulotki A4. Lekki, przenośny stojak z aluminium. Osiem kieszeni na broszury.

 • 220,00 zł

  Stojak na ulotki A4. Wykonany z aluminium. 6 półek na broszury. W komplecie torba transportowa.

 • 260,00 zł

  Stojak na ulotki A4. Wykonany z aluminium. 6 półek na broszury. W komplecie twarda walizka transportowa.

 • 290,00 zł

  Stojak na ulotki A4. Przezroczyste kieszenie i chromowana podstawa. Torba  transportowa w komplecie.

 • 490,00 zł

  Stylowy i solidny stojak na ulotki A4. Stabilna podstawa malowana na srebrny metalik i 4 przezroczyste kieszenie. Stojak szybko składa się do dołączonej w komplecie torby z szelkami jak w plecaku.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Stojaki na ulotki A4

Stojak na ulotki to praktyczny nośnik reklamowy, przy pomocy którego firmy z różnych branż mogą reklamować swoją działalność w wielu miejscach. Tego typu gadżety doskonale sprawdzą się na uczelniach, w bankach, siedzibach instytucji publicznych lub w innych budynkach, do których przybywa wielu potencjalnych adresatów ulotek.

Jeśli zależy Państwu na zwróceniu uwagi klientów na papierowe materiały promocyjne w siedzibie firmy, idealnym rozwiązaniem będą stojaki na ulotki Producent jest tym podmiotem, u którego warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniego wyposażenia, gdyż to on zaproponuje najlepiej dopasowane produkty w atrakcyjnych cenach. Z tego względu polecamy działania naszej firmy ADLOVE, która zajmuje się kompleksową obsługą poligraficznych artykułów reklamowych. Oferujemy największy wybór dodatków służących rozpropagowaniu Państwa usług. W naszym asortymencie znajduje się m.in. wysokiej jakości stojak na ulotki A4 (jeden z najczęściej wykorzystywanych stabilizatorów na materiały reklamowe).

Wśród oferowanych modeli znajdują się zarówno stojaki minimalistyczne, jak również te o bardziej wymyślnych, zwracających uwagę kształtach. Każdy z nich posiada po kilka półek na broszury, o różnym typie wykończenia (akrylowe, przeźroczyste itd.). Do produkcji stojaków na ulotki A4 użyto wysokiej jakości niezawodnych materiałów, takich jak aluminium czy chrom. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezawodnością. Wszystkie stojaki są bardzo stabilne i prezentują się estetycznie, doskonale eksponując Państwa materiały promocyjne. Co więcej, wspomniane akcesoria można z łatwością złożyć i w miarę potrzeby przetransportować z miejsca na miejsce. W komplecie znajdują się również wzmacniane walizki oraz wysokogatunkowe torby z wygodnymi szelkami do noszenia.

Nasze stojaki są niezawodnymi produktami, które będą doskonale służyć przez wiele lat. Inwestycja w tego typu element podtrzymujący jest tak naprawdę inwestycją w Państwa promocję i wizerunek. Warto więc rozważyć zakup stojaka na ulotki producenta ADLOVE.

Zachęcamy do zakupów!

back to top
Adlove.pl