Ramki i potykacze 
Jest 32 produktów.
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Ramki i potykacze

Ramki i potykacze to sprawdzony i dość popularny sposób prezentacji plakatów, ulotek czy informacji handlowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.  Zarówno ramki jak i potykacze są obecnie dostępne w wersjach zmodyfikowanych, co wydłuża ich żywotność, a także zapewnia większy wachlarz możliwości reklamowych. Cenimy jakość i rzetelność oferowanych przez nas usług i produktów, dlatego też dokłądamy wszelkich starań, aby zarówno materiał z których wykonane są nasze produkty, jak i nadruki przez nas wykonywane, spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też korzystając z naszego doświadczenia, prezentujemy produkty spełniające nasze wymagania, jednocześnie zapewniając Państwu satysfakcję z ich użytkowania. 

 

Rodzaj dobrany do miejsca ekspozycji

Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w system reklamowy do prezentacji wewnętrznej, to serdecznie polecamy potykacze ALU z systemem ramek OWZ umożliwiającym szybką i prostą wymianę grafiki. Materiał, z których są wykonane potykacze ALU, to aluminium, lekki stop metalu, umożliwiający łatwe przenoszenie i rozstawienie stojaka. Specjalnie zaprojektowany system ramek, pozwala w łatwy sposób wymienić grafikę, co znacznie usprawnia aktualizowanie różnego rodzaju informacji. Potykacze wewnętrzne, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależeć będzie Państwu na szybkim i sprawnym poinformowaniu pewną grupę osób, oraz na łatwym dostępie do stojaka, celem np. aktualizacji danych. Idealnym miejscem na zastosowanie tego rodzaju systemu reklamowego mogą być szkolenia, targi, punkty informacyjne itp. Pozostałe rozwiązania reklamowe, takie jak ramki LED z długim, 4 metrowym kablem, ramki OWZ do powieszenia na ścianie, stojaki MENU, sztalugi oraz stojaki z ramką OWZ, idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będą chcieli Państwo zapewnić dostęp do informacji lub reklamy wszystkim, bez zagrożenia, że ogłoszenie, informacja czy reklama nie zostanie zauważona. Wszystkie wymienione powyżej systemy są dostepne w katalogu ramek i potykaczy.

 

Inne rozwiązania sprawdzą się w przypadku ekspozycji grafik na zewnątrz. Doskonałym rozwiązaniem będą potykacze typu: Waterbase i Heavy, których podstawa jest zaprojektowana w zupełnie inny sposób.  Są one cięższe od potykaczy ALU, dlatego też gwarantują stabilność podczas zmiennych warunków atmosferycznych  takich jak np. powiewy wiatru. Osobną ofertę stanowią tradycyjne potykacze drewniane, które również mamy w ofercie, a które często możemy spotkać przy restauracjach, pubach czy też niewielkich kawiarniach. Ich ponadczasowy wygląd i charakter, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie klasykę i tradycję.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie systemy reklamowe są wyposażone w odpowiedniej grubości folie zabezpieczające wydruki. Jest to ważny element, głownie w zewnętrznych systemach reklamowych. Antyrefleksyjna folia, pochłania refleksy świetlne, które z czasem wpływają na ostrość wydruku i skutecznie utrudniają lub uniemożliwiają swobodne zapoznanie się z jego treścią. Pozwala to na długotrwałe użytkowanie materiałów reklamowych!  

back to top
Adlove.pl