Flagi reklamowe - Windery. Doskonała forma reklamy zewnętrznej.
Flagi reklamowe - Windery. Doskonała forma reklamy zewnętrznej.

Dowiedz się, gdzie możesz wykorzystać potencjał winderów reklamowych.

Dobry przekaz reklamowy nie jest nachalny, ale jednocześnie rzuca się w oczy. Jest prosty w odbiorze, ale potrafi zaskoczyć. Chociaż przy obecnym natłoku różnego rodzaju kampanii i wykorzystywaniu coraz to nowych narzędzi, trudno jest zaprezentować klientom coś, czego jeszcze nie widzieli, można próbować to zrobić. Zamiast wykorzystywać do tego celu tradycyjne środki przekazu takie jak telewizja, radio czy nawet Internet lepiej jest wyjść wprost do klienta. Jak to zrobić? Za pomocą winderów reklamowych.

Jak na skrzydłach

Windery to inaczej maszty reklamowe – swoim kształtem często przypominające skrzydła (choć nie tylko). Składają się one z dwóch elementów. Stelaża – masztu oraz oczywiście samej flagi wykonanej z wysokiej jakości tkaniny. To rozwiązanie reklamowe ma mnóstwo zalet, które warto wykorzystać podczas działań promocyjnych. Po pierwsze, windery są bardzo przystępne cenowo. Nawet zamawiając kilka nie powinniśmy się martwić zbyt wysokimi kosztami. Drugi plus to wiele możliwości zastosowania. Sprawdzą się one zarówno wewnętrza jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bardzo szybko można je także zamontować. Niewprawiona osoba, nie powinna mieć z tym absolutnie żadnego problemu i montaż powinien zająć jej kilka minut. Warto także wspomnieć, że chociaż flagi reklamowe są bardzo stabilne, mają niesamowicie lekką konstrukcję, dzięki której z łatwością przeniesiemy je z miejsca na miejsce.

Główne wykorzystanie winderów

Flagi reklamowe można wykorzystywać przez cały rok. Bardzo często stosuje się je w roli drogowskazu prowadzącego do siedzimy firmy. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie latem i wiosną, kiedy pogoda na ogół dopisuje. Te pory roku zachęcają także do odwiedzin restauracji i barów na świeżym powietrzu. Warto przemyśleć wykupienie powierzchni w takim miejscu i ustawienie tam własnego windera. Dobrze zaprojektowana flaga z pewnością będzie przyciągać uwagę i zapadnie w pamięć. Co ważne na winderze możemy zawrzeć w zasadzie każdą informację. Od prostego przekazu jedynie z nazwą i logo firmy, aż po bardziej złożone (krótkie) przedstawienie oferty, czy zaproszenie do skorzystania z promocji. Maszty reklamowe świetnie sprawdzą się również podczas imprez firmowych oraz wszelkiego rodzaju targach i eventach branżowych. Możemy być pewni, że flaga wyróżni się na tle prostych banerów reklamowych.

Windery są łatwe do zagospodarowania wiosną i latem. Co jednak zrobić z nimi zimą? Odpowiedź jest prosta – nadal wykorzystywać je prowadząc działania promocyjne firmy. Z ogródków przy restauracjach możemy przenieść je na lodowiska czy stoki narciarskie. Flagi sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy nasza firma jest sponsorem jakiegoś wydarzenia.

Potencjał winderów jest ogromny. Te lekkie, łatwe w przechowywaniu i wielofunkcyjne systemy reklamowe sprawdzą się w każdej firmie niezależnie od wielkości i branży. Mnogość zastosowania flag reklamowych, może utwierdzić jedynie w przekonaniu, że są one naprawdę dobrą inwestycją. Możemy stosować je jako samodzielną reklamę zewnętrzną bądź uzupełnienie do innych systemów promocyjnych naszego przedsiębiorstwa.

Ostatnie wpisy
back to top
Adlove.pl