AdLove na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays!
AdLove na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays!

Targi Rema Days 2019 tuż, tuż...

W dniach 13-15.01.2019 odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Jest to wydarzenie, które z pewnością zainteresuje osoby związane zawodowo z branżą reklamową – przez trzy dni wystawcy będą prezentowali wyjątkowe materiały promocyjne. Odbędą się także wykłady oraz prelekcje na temat marketingu, biznesu, rozwoju osobistego, prowadzone przez osoby o ogromnym doświadczeniu.
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez branżowych na świecie. Są organizowane co roku, od 2005. Zbierają na nich producenci wszystkich materiałów reklamowy. Prezentowane są zarówno gadżety, takie jak magnesy, notesy, smyczki czy kubki, jak i telebimy i ekrany LED… a to tylko początek listy. Wystawcy biorący udział w RemaDays pochodzą  z całego świata.
Różnorodność wystawców sprawia, że każdy z przedsiębiorców może znaleźć coś dla siebie, zainspirować się lub skontaktować bezpośrednio z producentem.

RemaCongress szansą na zdobycie wiedzy o branży i biznesie

RemaCongress to konferencja organizowana w ramach Targów, na której odbywają się prelekcje wybitnych prelegentów. W tym roku będzie można posłuchać m.in. Łukasza Kępińskiego, mówiącego o influencer marketingu, Adama Dębowskiego, który opowie o budowaniu wizerunku firmy poprzez social media, czy Renaty Kozłowskiej, która opowie o taktykach perswazji w reklamie. Prowadzącym RemaCongress będzie w tym roku Szymon Hołownia.

Odwiedź stoisko AdLove na RemaDays

Podczas targów będzie można bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami, zobaczyć je na żywo oraz porozmawiać z nami o możliwościach personalizacji. Z przyjemnością doradzimy także osobom zainteresowanych systemami wystawienniczymi jakie rozwiązania będą najlepsze w przypadku ich biznesu. Szczególną uwagę zwrócimy na ścianki LUMI podświetlane diodami LED. Imponujące i eleganckie rozwiązanie, które w tym roku na pewno Państwa zaskoczy. Warto przyjrzeć się także hitom Targów FBE 2019, czyli naszym animowanym wiatrakom. Efekt WOW! daje możliwość wgrania i wyświetlania własnego filmu! Oczywiście nie zapomnieliśmy o tradycyjnej formie reklamy i zaprezentujemy Państwu bogatą ofertę rollupów, w tym też te z górnej półki, dla bardziej wymagającego klienta. Można będzie także zobaczyć nasze ścianki reklamowe, zarówno banerowe jak i tekstylne oraz przekonać się jak w szybki i prosty sposób stworzyć idealne stoisko targowe! Nie zabraknie również stojaków na ulotki czy stoisk promocyjnych. Warto nas odwiedzić nie tylko po to, by zobaczyć najnowsze rozwiązania w branży reklamowej, ale także dlatego, że przygotowaliśmy specjalną targową promocję!  Zapraszamy do naszego stoiska.

back to top
Adlove.pl