Zapraszamy na Forum Branży Eventowej 2019
Zapraszamy na Forum Branży Eventowej 2019

Nie może Was tam zabraknąć

23 stycznia 2019 odbędzie się Forum Branży Eventowej. Jest to niezwykłe wydarzenie branżowe, dzięki któremu osoby związane w sposób pośredni i bezpośredni mogą wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Forum Branży Evenetowej jest także idealną okazją do zaobserwowania jakie tendencję będą dominowały w najbliższych miesiącach.

Stoisko AdLove na Forum Branży Eventowej

Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów reklamowych. Współrealizując wydarzenie, jakim jest FBE możemy autentycznie wpływać na postrzeganie i rozwój event marketingu w Polsce.

Podczas forum będzie można bliżej zapoznać się z naszą ofertą i zrozumieć jak duży wpływ mają przestrzenne formy reklamy na postrzeganie firmy przez klientów. Innowacyjne formy reklamy są bowiem przyszłością Event Marketingu.

Jako jedyny importer systemów wystawienniczych, który wspiera tę inicjatywę wierzymy także, że warto edukować osoby zainteresowane rozwojem swojego przedsiębiorstwa, zainteresowane marketingiem i reklamą, aktywnie działające zawodowo w tej branży.

Forum Branży Eventowej – największe wydarzenie branżowe w Polsce

Ludzie zajmujący się organizacja eventów często stoją „nieco z boku” – wychodzą z cienia właśnie podczas corocznego Forum Branży Eventowej. Jest to największe i najbardziej znaczące wydarzenie, będące niejako podsumowaniem roku i rozpoczęciem kolejnego.

W trakcie wydarzenia odbywają się wystąpienia prelegentów, osób o ogromnym doświadczeniu, związanym nie tylko z organizacją eventów. W tym roku będzie można posłuchać m.in.Doroty Krasnodębskiej-Wnorowskiej, będącej coachem strategicznym, certyfikowaną trenerką i konsultantką strategiczną, dr. Marka Skały, będącego mówcą inspiracyjnym, dr. Krzysztoda Celucha czy Michała Kalarusa.

FBE jest wydarzeniem, na którym spotykają się osoby zainteresowane takimi zagadnieniami jak reklama, organizacja eventów,  marketing oraz PR, dlatego prelegenci będą wypowiadać się nie tylko na temat samej organizacji eventów.

back to top
Adlove.pl